MIKROTIK SXT 5,4GHZ 16DBI RBSXTSQG-5ACD 189,40 KM
Back to products
LWL DUPLEX SM 9/125 SC-SC 10M DK-2922-10 47,10 KM
POLICA ZA RACK F1000 TRAY2 DN-19-TRAY-2-1000-SW
197,50 KM
3 na zalihi
Uporediti
Dodaj wishlist
Šifra artikla: 28841 Kategorije: PASIVNA MREZNA OPREMA, RACK ORMARI I OPREMA ZA RACK ORMARE
Opis
MODEL : DN-19-TRAY-2-1000-SWTECHNICAL DETAILS: FOR FIXING AT THE FOUR 483 MM (19″) MOUNTING PROFILE RAILS, EXTRACTABLE (MAX. 54 CM), WITH HANDLE BAR, STURDY, PERFORATED SHEET STEEL, DELIVERY WITH COMPLETE SET OF NEEDED FIXING MATERIAL, COLOR: BLACK, RAL 9005, LOAD CAPACITY: 65 KG, UNITS: 1, DIMENSIONS (HXWXD): 50,483,720 MM, MOUNTING TYPE: EXTENDIBLE, SUITABLE FOR CABINET DEPTH: =1000 MM