Početna UPS UREDAJI ON LINE UPS LEGRAND KEOR LP 3000VA/2700W 310158
LWL DUPLEX 50-125 LC-ST 2M OM3 DK-2531-02/3/T 30,95 KM
Back to products
UPS LEGRAND KEOR LP 2000VA/1800W 310156 1.628,00 KM
UPS LEGRAND KEOR LP 3000VA/2700W 310158
2.049,95 KM
3 na zalihi
Uporediti
Dodaj wishlist
Šifra artikla: 22145 Kategorije: ON LINE, UPS UREDAJI
Opis
MODEL: 310158SPECIFICATION : NOMINAL POWER: : 3000 VA, ACTIVE POWER: : 2700 W, BACKUP TIME: : 5 MIN, NO. OF SOCKETS IEC (10 A): : 6, WEIGHT: : 23 KG, KEOR LP – ON-LINE DOUBLE CONVERSION UPS (TOWER) – SINGLE PHASE VFI, FOR SECURITY SYSTEMS, LIGHTING SYSTEMS, CCTV, SERVERS. IDEAL FOR ENVIRONMENTS WITH FREQUENT ELECTRICAL DISTURBANCES, INSTALLATION: DOWNSTREAM POWER GENERATORS. ADVANCED MANAGEMENT DEPENDING ON THE BATTERY DISCHARGE LEVEL, SELF-DIAGNOSIS. POWER FACTOR: 0.9, AUTOMATIC INTERNAL BYPASS, MANUAL BYPASS FOR EXTERNAL MAINTENANCE (OPTIONAL), INTEGRATED SLOT FOR INSTALLING A COMMUNICATION INTERFACE FOR ETHERNET NETWORK CONNECTION, TO BE ORDERED SEPARATELY, COLD START FUNCTION, MICROPROCESSOR CONTROL, TELEPHONE LINE/INTERNET PROTECTION (RJ 11/RJ 45), INTERNAL NETWORK INTERFACE CAT.NO 3 108 82 FOR REMOTE PROTECTION OF EQUIPMENT AND SYSTEMS, REMOTE EMERGENCY SHUTDOWN FUNCTION (”EMERGENCY POWER OFF” – EPO)
Dostava & Isporuka
what-is-parcel-delivery-1024x576
fedex-international-courier-service
NAPOMENA ZA DOSTAVU
NAPOMENA ZA NARUDŽBU
Povezani proizvodi
Uporediti
Brz pogled
Dodaj wishlist
LEGRAND KIT ZA UPS MONTAZU 2U – 310952
UPS UREDAJI, ON LINE
Šifra artikla: 20020
170,00 KM
Dodaj u korpu
Brz pogled
UPS UREDAJI, ON LINE
Šifra artikla: 37670
Dodaj u korpu
UPS UREDAJI, LINE INTERACTIV
UPS LEGRAND KEOR SP 600VA – 360W (IECX4) 310180
UPS UREDAJI, LINE INTERACTIV
UPS LEGRAND KEOR SPE RT 1000 VA – 700 W. 1U, BACKUP 7MIN, 311066
UPS LEGRAND KEOR SPE RT 1500 VA – 1050 W. 1U, BACKUP 8MIN, 311068
UPS LEGRAND KEOR SPE RT 2200 VA – 1980 W. 2U, BACKUP 8MIN, 311070
UPS LEGRAND KEOR SPE RT 2200 VA – 1980 W. 3U, BACKUP 8MIN, 311071