Početna UPS UREDAJI ON LINE UPS LEGRAND KEOR LP 2000VA/1800W 310156
UPS LEGRAND KEOR LP 3000VA/2700W 310158 2.049,95 KM
Back to products
LWL DUPLEX SM 9/125 SC-SC 20M LSOH - NETWORK 55,15 KM
UPS LEGRAND KEOR LP 2000VA/1800W 310156
1.628,00 KM
10 na zalihi
Uporediti
Dodaj wishlist
Šifra artikla: 22158 Kategorije: ON LINE, UPS UREDAJI
Opis
MODEL : 310156PRODUCT CHARACTERISTICS: UPS WITH IEC SOCKETS, THE STATED BACKUP TIME IN MINUTES IS ESTIMATED AND MAY VARY ACCORDING TO THE LOAD CHARACTERISTICS, OPERATING CONDITIONS AND ENVIRONMENT, NOMINAL POWER: : 2000 VA, ACTIVE POWER: : 1800 W, BACKUP TIME: : 5 MIN, NO. OF SOCKETS IEC (10 A): : 6, WEIGHT: : 17 KG. GENERAL CHARACTERISTICS: KEOR LP – ON-LINE DOUBLE CONVERSION UPS (TOWER) – SINGLE PHASE VFI, FOR SECURITY SYSTEMS, LIGHTING SYSTEMS, CCTV, SERVERS. IDEAL FOR ENVIRONMENTS WITH FREQUENT ELECTRICAL DISTURBANCES, INSTALLATION: DOWNSTREAM POWER GENERATORS. ADVANCED MANAGEMENT DEPENDING ON THE BATTERY DISCHARGE LEVEL, SELF-DIAGNOSIS. POWER FACTOR: 0.9, AUTOMATIC INTERNAL BYPASS, MANUAL BYPASS FOR EXTERNAL MAINTENANCE (OPTIONAL), INTEGRATED SLOT FOR INSTALLING A COMMUNICATION INTERFACE FOR ETHERNET NETWORK CONNECTION, TO BE ORDERED SEPARATELY, COLD START FUNCTION, MICROPROCESSOR CONTROL, TELEPHONE LINE/INTERNET PROTECTION (RJ 11/RJ 45), INTERNAL NETWORK INTERFACE CAT.NO 3 108 82 FOR REMOTE PROTECTION OF EQUIPMENT AND SYSTEMS, REMOTE EMERGENCY SHUTDOWN FUNCTION (”EMERGENCY POWER OFF” – EPO)
Dostava & Isporuka
what-is-parcel-delivery-1024x576
fedex-international-courier-service
NAPOMENA ZA DOSTAVU
NAPOMENA ZA NARUDŽBU
Povezani proizvodi
Uporediti
Brz pogled
Dodaj wishlist
UPS UREDAJI, LINE INTERACTIV
Šifra artikla: 27510
558,15 KM
Dodaj u korpu
Brz pogled
UPS LEGRAND KEOR MULTIPLUG 600 VA 360W- 310081
UPS UREDAJI, LINE INTERACTIV
Šifra artikla: 28008
Dodaj u korpu
UPS LEGRAND KEOR MULTIPLUG 800 VA 480W- 310082
UPS LEGRAND KEOR S 3000 VA – 2400 W IEC 310122
UPS UREDAJI, ON LINE
UPS LEGRAND KEOR SP 2000VA – 1200W (IECX6) 310192
UPS LEGRAND KEOR SP 800VA – 480W (IECX4) 310183
UPS LEGRAND KEOR SPE RT 1000 VA – 800 W. 2U, BACKUP 8MIN, 311067
UPS LEGRAND KEOR SPE TOWER 2000 VA – 1600 W (8XC13) 311063